شما در حال مشاهده هستید بررسی جامع قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی ( Doubleway Smart Contract )
قرارداد هوشمند اتریوم چیست قرارداد هوشمند double way

بررسی جامع قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی ( Doubleway Smart Contract )

آموزش و نقد و بررسی قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی

 

سیستم قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی ( doubleway smart contract ) ، یکی از پروژه های حال حاضر دنیای بلاکچین و ارزهای دیجیتال می باشد که در هفته ها, و ماه های گذشته  موافقین و منتقدین زیادی در داخل و خارج از کشور پیدا کرده است و در حال حاضر به دلیل پرداخت های سریع و سود آوری احتمالی بسیار بالا و ریسک احتمالی بسیار کم،  به سرعت در حال رشد و جذب افراد مختلف از سرتاسر جهان می باشد.

در این مقاله ما حتی المقدور بصورت کامل جوانب مختلف قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی را بررسی ، پیشنهادات و تخفیف های ویژه مجموعه سیگنالی تریدینگ را به علاقمندان به مشارکت در قرارداد هوشمند دابل وی، معرفی و مجموعه آموزشهای مقدماتی و تکمیلی را در طول این مقاله و در انتهای آن ارائه می نماییم. همچنین شما می توانید از طریق لینک های اعلام شده جهت مشارکت در قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی استفاده نمایید. در ابتدا اجازه بدهید یک مرور اجمالی بر قرادادهای هوشمند از طریق مشاهده فیلم زیر داشته باشیم. تا شما بهتر با ماهیت قراردادهای هوشمند آشنا شوید.

موضوع قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی

طبق این قرارداد ، شما با پرداخت و واریز خالص 0.08 از ارز دیجیتال اتریوم ( کمتر از چند صد هزار تومان ) وارد قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم می شوید . طبق این قرارداد اگر بتوانید حداقل دو نفر را به مشارکت در قرارداد هوشمند دابل وی دعوت نمایید شما حداقل سود که تقرببا” معادل 0.16 اتریوم ( 0.08 پاداش به ازای هر نفر ) می باشد را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد و این پاداش در لحظه به کیف پول دیجیتال شما واریز خواهد شد و می توانید از پروژه با سود خارج شوید.

در صورتیکه بتوانید ظرف مدت 64 روز ( و یا در صورت تمدید این مدت ) اعضای بیشتری را دعوت به مشارکت نمایید. با رشد زیر مجموعه شما، طبق قوانین و شرایط این قرارداد این  میزان پاداش تا بیش از 2000 عدد اتریوم ( بیش از 6 میلیارد تومان ) بصورت مرحله به مرحله قابل افزایش می باشد. و اگر نتوانید طبق قراداد عمل نمایید کل و یا بخش عمده ای از مبلغ و اتریوم پرداختی را از دست خواهید داد و متضرر خواهید شد.

در این قرارداد هوشمند، شما با سرمایه تقریبا ” معادل 0.08 اتریوم ( کمتر از چند صد هزار تومان ) وارد مشارکت می شوید. در بدترین حالت، در صورتیکه نتوانید طی 64 روز بصورت موفق در این پروژه مشارکت کنید همه و یا بخشی از سرمایه ای که وارد نموده اید را از دست خواهید داد و در بهترین حالت ممکن است طی این مدت از 0.08 اتریوم  تا بیش از  2000 اتریوم ( بیش از 6 میلیارد تومان ) به عنوان پاداش دریافت نمایید. مشارکت در این پروژه، مانند هر پروژه دیگری بدون ریسک نیست ولی ریسک احتمالی آن از پاداش احتمالی آن بسیار پایین تر است. که به همین دلیل هرچند این پروژه منتقدین زیادی دارد با اینحال برای بسیاری از افراد ورود و مشارکت در پروژه قرار داد هوشمند دابل وی اتریوم را  توجیح پذیر نموده است .

ما نظر منتقدین و موافقین این پروژه را تا جایی که امکان داشت بررسی کردیم ، در کل مشارکت در این پروژه را بدون ریسک ندانستیم. ممکن است چند صد هزار تومانی که جهت خرید اتریوم پرداخت شده است و یا حداقل بخشی از آن از دست برود. با اینحال با توجه به پاداش احتمالی بالا ورود به این پروژه را خالی از لطف ندیدیم . شما هم پروژه را بصورت همه جانبه بررسی نمایید . و در صورتیکه ریسک احتمالی آن را قبول می کنید با مسئولیت خود وارد پروژه شوید. . اگر شک و ابهامی دارید و یا توانایی و شرایط پذیرش ریسک و یا مشارکت در پروژه را ندارید وارد نشوید. در مورد  ورود یا عدم ورود در پروژه با چشم باز تصمیم بگیرید. شما مسئول تصمیمات خود خواهید بود.

پیشنهادات و تخفیفات ویژه

مجموعه سیگنالی تریدینگ با همکاری با فعالان حوزه ارزهای دیجیتال ، فارکس و… تصمیم به ورود به پروژه های شبکه سازی زنجیره ای مبتنی بر قراردادهای هوشمند از جمله قرارداد هوشمند دبل وی doubleway گرفته است. شما نیز می توانید پس از تحقیق و بررسی کامل  ، در صورت تمایل در این امر مشارکت و از فرصتهای احتمالی موجود و تخفیفات ویژه سیگنالی تریدینگ بهره مند شوید.

برای بهرمندی از تخفیفات و پیشنهادهای موجود و آتی سیگنالی تریدینگ لازم است از لینک زیر جهت ثبت نام و ورود به قرارداد هوشمند اتریوم استفاده نمایید.

لینک ثبت نام :   https://bit.ly/doubleway-link

 برای ورود و مشارکت در این پروژه، مجموعه سیگنالی تریدینگ دو راهکار  ویژه زیر را به شما ارائه می نماید .

مشارکت در پروژه قرار داد هوشمند دابل وی و دریافت تخفیف ویژه و منافع حاصل از آن

افرادی که فقط از طریق لینک ریفرال ورود به قرارداد هوشمند اتریوم اعلام شده، در پروژه قرارداد هوشمند اتریوم doubleway وارد شوند می توانند از 40 درصد تخفیف در خرید اکانت های سایت تریدینگ ویو و همچنین اشتراک سیگنال ارز دیجیتال استفاده نمایند . در اینصورت ما بخشی عمده ای از هزینه مشارکت شما را در این پروژه از طریق ارائه تخفیف ویژه تامین خواهیم کرد و ریسک احتمالی شما را به این طریق بسیار کم خواهیم نمود.

افرادی که بدین طریق با تیم سیگنالی تریدینگ مشارکت می کنند می توانند طبق شرایط اعلامی از قدرت شبکه سازی سیگنالی تریدینگ استفاده نمایند. همچنین در صورت تمایل و به شرط موجود بودن ظرفیت خالی می توانند از طریق مجموعه های سیگنالی تریدینگ عضو زیر مجموعه دابل وی  doubleway  سفارش دهند و  به تعداد لازم زیرمجموعه خریداری نمایید بدین ترتیب نگران عدم توانایی در جذب زیر مجموعه نخواهید بود. لازم به ذکر است که فقط در صورتیکه شما از لینکهای ما استفاده نمایید و در صورت وجود ظرفیت خالی این سرویس به شما ارائه خواهد گردید. ( بنابراین این پیشنهاد در هر شرایطی و هر زمانی قابل اجرا نیست )

ویژگیهای این طرح :

  1. استفاده غیر مستقیم از قدرت شبکه سازی سیگنالی تریدینگ با قرار گرفتن در زیر مجموعه سیگنالی تریدینگ و مشارکت در قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم
  2. دریافت 40 درصد تخفیف در کلیه سرویسهای ارائه شده از جمله سیگنال ارز دیجیتال و همچنین تهیه اکانت تریدینگ ویو
  3. خریداری عضو زیر مجموعه با پرداخت هزینه مناسب و دریافت منافع حاصل از آن ( در صورت استفاده از لینک ریفرال ارائه شده و موجود بودن ظرفیت خالی )

 

مشارکت رایگان در پروژه قرار داد هوشمند دابل وی و دریافت منافع حاصل از آن

در این طرح ویژه ،  شما با خرید سرویسهای زیر بصورت رایگان در پروژه شبکه سازی قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی  doubleway مشارکت خواهید نمود . شرایط دریافت این سرویس به شرح زیر می باشد

  1. یک اشتراک یکساله طلایی سیگنال ارز دیجیتال خریداری میکنید ، و در ازای آن ما بصورت رایگان یک اکانت 3 امتیازی دابل وی ایجاد، و هزینه آن را پرداخت می نماییم ، و اطلاعات کیف پول متامسک را برای شما ارسال خواهیم نمود. در اینحالت با عضو شدن 4 نفر به مجموعه شما میزان 0.32 اتریوم دریافت می کنید ( به ازای هرنفر 0.8 اتریوم ) . در صورت تمایل می توانید اتریوم خود را دریافت و یا در پروژه مشارکت نمایید.
  2. یک اشتراک یکساله نقره ای سیگنال ارز دیجیتال خریداری میکنید ، و در ازای آن ما بصورت رایگان یک اکانت 1 امتیازی دابل وی doubleway ایجاد، هزینه آن را پرداخت و اطلاعات کیف پول متامسک را برای شما ارسال خواهیم نمود. در اینحالت با عضو شدن 2 نفر به مجموعه شما میزان 0.16 اتریوم دریافت می کنید ( به ازای هرنفر 0.8 اتریوم )  . در صورت تمایل می توانید اتریوم خود را دریافت و یا در پروژه مشارکت نمایید.
  3. پنج اکانت تریدینگ ویو پرمیوم خریداری میکنید ، و در ازای آن ما بصورت رایگان یک اکانت 3 امتیازی دابل وی doubleway ایجاد و هزینه آن را پرداخت و اطلاعات  کیف پول متامسک را برای شما ارسال خواهیم نمود. در اینحالت با عضو شدن 4 نفر به مجموعه شما میزان 0.32 اتریوم دریافت می کنید ( به ازای هرنفر 0.8 اتریوم )  . در صورت تمایل می توانید اتریوم خود را دریافت و یا در پروژه مشارکت نمایید.
  1. چهار اکانت تریدینگ ویو پرمیوم خریداری میکنید ، و در ازای آن ما بصورت رایگان یک اکانت 1 امتیازی قرار داد دابل وی doubleway ایجاد و هزینه آن را پرداخت می نماییم و  اطلاعات کیف پول متامسک را برای شما ارسال خواهیم نمود در اینحالت با عضو شدن 2 نفر به مجموعه شما میزان 0.16 اتریوم دریافت می کنید ( به ازای هرنفر 0.8 اتریوم )   . در صورت تمایل می توانید اتریوم خود را دریافت و یا در پروژه مشارکت نمایید.

 

 نحوه مشارکت در پروژه قرارداد هوشمند اتریوم

در این طرح، شما برای عضویت باید از طریق اعلام کد معرف ( لینک ریفرال ) یکی از اعضای قبلی در سایت این پروژه ثبت نام نمایید( از طریق این لینک اقدام نمایید ). پس از ثبت نام، شما باید از طریق پرداخت و ارسال  0.08 ارز دیجیتال اتریوم به آدرس اسمارت کانترکت دابل وی این طرح، رسما وارد شبکه شوید. از این پس شما باید به دنبال زیر مجموعه برای خود باشید، همانطوری که فرد معرف شما این کار را انجام می‌دهد. پس از اینکه توانستید یک نفر را متقاعد به جذب در این شبکه کنید، فرد مورد نظر نیز 0.08 اتریوم دیگر به اسمارت کانترکت دابل وی ارسال می‌نماید. مقداری که این فرد پرداخت می کند مستقیما” و در لحظه به کیف پول شما واریز خواهد شد.

برای آنکه شما هم بتوانید به در آمد برسید، باید یک نفر دیگر را هم به مجموعه خود اضافه کنید. به عبارتی برای دریافت سود، نیاز به جذب 2 نفر است که این دو نفر مجموعا   0.16 اتریوم به اسمارت کانترکت دابل وی ارسال می‌نمایند. این مقدار یعنی 0.16 اتریوم مستقیما به کیف پول اتریوم شما ارسال می‌گردد.

حال شما دارای یک مجموعه هستید که دو نفر زیرمجموعه برای شما فعالیت می‌کنند. برای کسب سود مجدد، هر کدام از زیر مجموعه‌های شما باید مجددا دو نفر را جذب کنند و شما نیز با پرداخت 0.16 اتریوم به اسمارت کانترکت، اکانت خود را به سطح 2 ارتقاء دهید. در صورتی که زیرمجموعه‌های شما در جذب 4 نفر موفق باشند، 0.32 اتریوم دیگر وارد شبکه می‌شود که این مقدار بین زیر مجموعه‌های شما تقسیم می‌شود، هر نفر 0.16 اتریوم. مجددا این اعضا باید حساب کاربری خود را ارتقاء دهند که در این صورت با پرداخت همان 0.16 کسب شده، 0.32 اتریوم وارد حساب کاربری شما می‌شود.

ساختار کامل سطوح را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید:

قرارداد هوشمند اتریوم چیست
قرارداد هوشمند در بلاک چین – قرارداد هوشمند double way

 

برای درک بهتر و بیشتر قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی و نحوه کار به فیلمهای زیر مراجعه بفرمایید

معرفی و آموزش قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم – قسمت اول

 

 

معرفی و آموزش قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم – قسمت دوم

 

 تحقیق و بررسی

قرادادهای هوشمند ، از جمله قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی ( doubleway smart contract ) موافقین و مخالفین سرسختی دارد. قبل از هر اقدامی بهتر است که شما نظرات افراد مختلف در تایید مشارکت در این پروژه و یا رد آن را مطالعه بفرمایید. سپس برای ورود و یا عدم ورود به این پروژه تصمیم بگیرید.

در مورد صحت پروژه تحقیق نمایید و بصورت کامل و همه جانبه ،سود و زیان و ریسک احتمالی آن را درنظر بگیرید . اگر ورود به این پروژه را یک فعالیت مفید می دانید زمان را از دست ندهید و سریع وارد شوید و اگر آن را برای خود پرریسک شناختید از آن دوری کنید. 

در مورد پروژه قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم و پروژه های مشابه نظرهای متفاوت و مختلفی وجود دارد تا آنجا که سایتهای معتبری مانند سایت ارز دیجیتال ، سایت میهن بلاکچین و تعدادی دیگر، آن را کاملا رد کرده اند و حتی در پاره ای از مواقع از آن با نام یک پروژه کلاهبرداری اسم برده اند .  هر چند که برای ورود و مشارکت در این قرارداد هوشمند نیاز به سرمایه چندانی نیست . ولی بهتر است این پروژه را از دیدگاه افراد و مجموعه های مختلف بررسی نمود.

بنابراین ما ابتدا نظرات مخالفین این قراداد را ذکر می کنیم سپس نظرات مدافعین و علاقمندان این پروژه را ذکر خواهیم کرد و در نهایت نظر شخصی خودمان را به شما خواهیم گفت.

نظرات مخالفین :

در قدم اول ما به سایت محترم زیر مراجعه نمودیم ، دوستان محبت کرده بودند بخش نظرات را باز گذاشته بودند که به شما این امکان را می دهد بخوبی نظرات موافقین و مخالفین قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی  را از جنبه های مختلف بررسی نمایید . بنابر این بهتر است به آدرس زیر مراجعه و بخش نظرات را بخوبی مطالعه بفرمایید.

https://bit.ly/SMARTCONTRACT-DOUBLEWAY-LINK1

سایت میهن بلاکچین ، مقاله زیر را در نقد و نفی پروژه قراراداد هوشمند اتریوم دابل وی DOUBLEWAY  منتشر کرده بود، که متاسفانه بخش نظرات آن را ظاهرا” بدلیل انتقادهای زیادی که به انتشار این مقاله شده بود، غیر فعال نموده بود. برای مطاله این مقاله ( با عنوان :  پروژه دابل وی (Double way)؛ کلاهبرداری با طرح پانزی ۲۴ عیار! )  به آدرس زیر مراجعه بفرمایید.

https://bit.ly/SMARTCONTRACT-DOUBLEWAY-LINK2

همچنین سایت معتبر ارز دیجیتال در مقاله زیر با عنوان ( دابل وی (Double Way)؛ کلاهبرداری با اسم قرارداد هوشمند ) مانند سایت میهن بلاکچین ، این پروژه را یک پروژه کلاهبرداری اعلام کرده است .

https://bit.ly/SMARTCONTRACT-DOUBLEWAY-LINK3

نظرات موافقین :

در مقابل، این پروژه مدافعین سرسختی نیز دارد موافقین سرسخت این پروژه در دفاع و نفی نظرات منتقدین ، فیلم زیر را منتشر کردند که دیدن آن خالی از لطف نمی باشد.

 

نقد و بررسی قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم – قسمت سوم

 

 

نظر سیگنالی تریدینگ

مجموعه سیگنالی تریدینگ این قرارداد را حتی المقدور از جنبه های مختلف بررسی نمود. در موارد مختلف نظر خود را به شرح زیر اعلام می کند.

بررسی قرارداد هوشمند اتریوم از منظر کلاهبرداری 

قطعا” سایت هایی که منتقد پروژه قرارداد هوشمند دابل وی و قراردادهای مشابه آن هستند سایتهای معتبر و بزرگی هستند و زحمات زیادی جهت اطلاع رسانی به جامعه فعالان و علاقمندان ارزهای دیجیتال تا امروز کشیده اند . با اینحال ضمن احترام به دوستان و زحمت کشان سایتهای یاد شده ، نظر سیگنالی تریدینگ به شرح زیر می باشد.

دوستان ما در سایتهای یاد شده، متفق القول پروژه قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی  را یک پروژه کلاهبرداری دانسته اند ، بنابراین بیایید در ابتدا یک  تعریف ساده از کلاهبرداری داشته باشیم. کلاهبردار به فرد  یا مجموعه گفته میشود که جهت کسب منافع نامشروع خود ، به شما دروغ بگوید ، یا فقط بخشی از حقیقت را عنوان نماید و یا طبق یک قرارداد و یا عهدی سرمایه شما را در اختیار بگیرد و قبل از انجام تعهدات خود ، سرمایه شما را ضبط و به تعهد خود در سر رسید عمل نکند.

حالا باید پرسید که در پروژه قرارداد هوشمند اتریوم کدامیک از موارد زیر اتفاق افتاده است که ما بتوانیم براحتی آن را یک کلاهبرداری بنامیم ؟

پروژه قرارداد هوشمند دابل وی به شما به صراحت می گوید که برای مشارکت و ورود به این پروژه طبق قرارداد هوشمند باید 0.08 اتریوم واریز نمایید و این پول مستقیم به نفر قبل از شما پرداخت می شود همانطور که اگر شما دو نفر را به این پروژه دعوت نمایید 0.16 اتریوم به شما بصورت فوری تعلق می گیرد و به کیف پول شما واریز می شود. این پول حتی در قرارداد هوشمند نگهداری نمی شود و یا در اختیار خالق این قرارداد ، قرار نمیگیرد که فرصت کلاهبرداری داشته باشد. پس بر اساس چه مبنای درستی می شود به قراردادی که خیلی صریح و ساده است و به تعهد خود عمل کرده است ،عنوان کلاهبردار را بدهیم.

این مانند آن می باشد که مالک یک کلوپ و یا باشگاه به شما بگوید که برای مشارکت و یا عضویت در یک کلوپ باید مبلغ 100 هزار تومان پرداخت نمایید آنهم نه به صاحب کلوپ بلکه  فقط به نفر معرف خود و همچنین اعلام کند طبق شرایط کلوپ اگر  شما یک نفر به اعضای کلوپ اضافه نمایید مبلغ 100 هزار تومان و اگر 2 نفر معرفی نمایید مبلغ 200 هزار تومان دریافت خواهید نمود . صاحب  کلوپ طبق این قرارداد ، به تعهد خود عمل کرده مبالغ واریز شده را سریع پرداخت می نماید. حالا اگر شما شرایط قرارداد را پذیرفتید و عضو کلوپ شدید ولی به هر دلیل نتوانستید یک یا دونفر را به این کلوپ اضافه نمایید و به عبارتی به مفاد قرارداد و به تعهد خود نتوانستید عمل کنید در آنصورت بدلیل عدم توانایی شما ، صاحب کلوپ کلاهبردار است ؟؟؟ پس از این به بعد باید بگویم هر زمان که بین دو نفر قراردادی بسته شد آنطرفی که نتوانست به تعهد خود عمل کند می تواند به آنطرفی که توانسته به تعهد خود عمل کند عنوان کلاهبردار را اطلاق کند. بنابراین ما دلیلی مشاهده نکردیم که بتوانبم عنوان کلاهبردار را به این پروژه بدهیم.

 

بررسی قرارداد هوشمند اتریوم از منظر سود و زیان 

سود و زیان قرارداد هوشمند دابل وی کاملا مشخص است یا شما چند صد هزار تومانی که سرمایه گذاری کرده اید را از دست خواهید داد ( در صورت عدم توانایی به جذب دو نفر ) و یا اینکه با جذب دو نفر می توانید با سود از قرارداد خارج شوید و یا در صورت تمایل به ادامه مشارکت، این امکان وجود دارد که از چندین میلیون تومان تا چندین میلیارد تومان طبق ، قرار داد بدست آورید.

دوستان منتقد در نفی این قرارداد اعلام می کنند که در این قرارداد تعدادی از افراد متضرر و تعدادی سود می برند و تعدادی که سود می برند، عمدتا” افراد کمی و از جمله خالق قرارداد هوشمند است.

سوال اینجاست ، مگر فعالیت اقتصادی هست که در آن ریسک و سود وجود نداشته باشد و یا در آن همزمان عده ای سود و یا زیان نبرند ، اگر کسی فعالیت اقتصادی سراغ دارد که در آن کسی ضرر نکرده است و همه سود برده اند لطفا اعلام نماید. در این قرارداد مانند هر قرارداد دیگری اگر نتوانید به تعهد خود عمل کنید ضرر خواهید کرد و اگر بتوانید سود خواهید برد. این در شرایطی است که میزان ضرر احتمالی از سود احتمالی بسیار کمتر است. بنابراین صرف آنکه  در پروژه ای افرادی می برند دلیل به کلاهبردار بودن آن افراد نیست.

دوستان کدام قرارداد هوشمند دیگری و یا هر پروژه ای دیگری را سراغ دارند که در آن هیچکس زیان نکند ، و همه سود ببرند ، آیا در خرید ارز دیجیتال ، در ترید ، در ماینینگ و … همه سود می برند اگر کسی در ترید ضرر کرد باید گفت بایننس کلاهبردار است ، اگر کسی در ماینینگ ضرر کرد باید گفت BITMAIN کلاهبردار است 

از جهت دیگر دوستان اعلام می کنند که در یک زمانی دیگر فردی در جهان نخواهد بود که به این پروژه وارد شود بنابراین این یک طرح کلاهبرداری است . در پاسخ باید گفت که فرض کنید که در صف نان در یک نانوایی ایستاده اید شما سحر خیز نبودید و دیگران که سحر خیز تر بودند در صف جلوی شما قرار گرفته اند .حال اگر قبل از آنکه نوبت به شما برسد نان به اتمام برسد ، چه نانوا . و چه افراد قبل از شما که در صف بوده اند و نان خود را تحویل گرفته اند کلاهبردار می باشند.؟؟؟ طبق این منطق باید گفت که هر قرادادی که نتواند به همه افراد جهان سود برساند کلاهبردار است.

از منظر آموزشی هم تا قبل از این پروژه شاید ، خیلی ها تجربه کار کردن با افزون متامسک و تراست والت را نداشتند ، و الان به لطف این پروژه بر دانش و تجربه بسیاری از افراد اضافه شده است .  شما برای ورود به این پروژه نیازمند این هستید که یا بر دانش خود بیفزایید و یا از کمک فرد با اطلاع دیگر استفاده کنید که در نهایت منجر به افزایش دانش و اطلاع شما خواهد شد. حتی در مورد خود ما هم پس از ورود به این پروژه بر دانشمان افزوده شد. و از این بابت خوشحالیم.

بنابراین از نظر ما این پروژه نه تنها کارکرد اقتصادی دارد ، بلکه کارکرد تبلیغاتی برای ارزهای دیجیتال . کارکرد آموزشی برای مشارکت کنندگان در قراردادهای هوشمند  و… فواید دیگر نیز خواهد داشت.

 

بررسی قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی از منظر حلال و حرام

خوشبختانه یا متاسفانه در کشوری زندگی می کنیم که در گذشته مشاهده کردیم ، از شطرنج تا ویدیو و موزیک در دوران ما  و در گذشته طبق روایات از برق و یخچال تا شناسنامه و رای دادن بانوان حرام بوده است . بنابراین ما زیاد به حلال و حرام بودن موضوع کاری نداریم زیرا تجربه ثابت کرده ، در این کشور ، هر چیزی که یک روز حرام بوده است ، چند سال بعد حلال شده است بنابراین ما از منظر درست و اشتباه بودن مشارکت در قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم وارد این  موضوع می شویم .

ما شخصا” اگر قرار باشد بین آنکه  چند صد هزار تومان را برای مشارکت در این پروژه صرف نماییم  تا آنکه چندین میلیون تومان را در بانک بگذاریم قطعا ” گزینه اول را انتخاب خواهیم کرد .

اگر پرداخت و یا دریافت میلیونها تومان پول از  بانک و دریافت و پرداخت سود ماهانه را ربا دادن و ربا گرفتن و کار اشتباهی نمیدانیم ، اگر قرارداد بستن با بانکی های که مدیران آن با بی لیاقتی بانکها را تا ورطه  برشکستگی رسانده اند کار اشتباهی نیست ، اگر قرارداد بستن با بانکی که هر زمان که بخواهد می تواند یکطرفه سود شما را کم کند و یا به کل قطع نماید ( مانند سودهای روز شمار) کار اشتباهی نیست ، اگر اعتماد به بانکی هایی که برای مدیران خود حقوق های نجومی در نظر می گیرند و یا خیلی شیک میلیاردها تومان از سرمایه مردم را برداشته و به  … فرار می کنند کار اشتباهی نیست ، بنابراین از نظر ما اعتماد و قبول ریسک احتمالی یک قرارداد هوشمند پس قطعا” اشتباه نیست. هر کس با توجه به عقلی که در اختیارش قرار گرفته باید مشخص نماید که کار درست و اشتباه و راه صحیح کدام است. هر کس مسئول اعمال خود می باشد.

فراموش نکنیم حتی بیت کوین و ارزهای دیجیتال در گذشته ای خیلی نزدیک یا حرام بودند و یا محصول یک کلاهبراداری عنوان می شدند و صدا و سیمایی که تا چند سال پیش ، بیت کوین را غیر مفید و مضر و شاید هم محصول یک کلاهبراداری جهانی می دانست چند سال بعد قیمت روزانه  ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم را در تلویزیون زیر نویس می کرد . 

بنابراین در مجموع ما خیلی موافق نظرات مخالفان قراردادهای هوشمند مشارکتی نیستیم . فواید و سود احتمالی قرارداد هوشمند  اتریوم دابل وی از ریسک احتمالی آن بسیار بیشتر است . باعث توسعه صنعت بلاکچین ، کاربردی تر شدن ارزهای دیجیتال ، افزایش اطلاع عمومی مردم ، افزایش سطح دانش افراد ، سود ده بودن برای ماینرها و نودهای تایید کننده تراکنشها و… خواهد شد. در نتیجه  آنانکه موافق هستند می توانند وارد شوند و مخالفین می توانند وارد نشوند. 

در صورتیکه نظر شما در مورد این پروژه مانند ما مثبت است و همچنین می خواهید از تخفیفها و پیشنهادات و امکانات سیگنالی تریدینگ استفاده نمایید می توانید از لینک زیر جهت ورود و مشارکت در قراردادهای هوشمند استفاده نمایید

 

 

لینک ثبت نام :   https://bit.ly/doubleway-link

 

نحوه ورود و مشارکت در قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی

در صورتیکه تصمیم گرفتید که پس از تحقیق و بررسی و با مسئولیت خود وارد این پروژه شوید. زمان را از دست ندهید ، در این پروژه و موارد مشابه افرادی که سریعتر وارد می شوند از موقعیت احتمالی بهتری برخوردار هستند مانند ترید ، حتی لحظه ها هم اهمیت دارند .سریع تصمیم بگیرید و استراتژی خود را مشخص نمایید و مشخص کنید که با چند امتیاز می خواهید وارد شوید. شما می توانید با 1 یا 3 و یا 7 امتیاز و بیشتر در پروژه قرارداد هوشمند اتریوم مشارکت کنید. پیشنهاد ما ورود 3 امتیازی و یا 7 امتیازی می باشد . ورود 7 امتیازی به معنای این نیست که شما باید 7 برابر سرمایه بیشتر وارد کنید . بلکه سرمایه ای که وارد میکنید تقریبا برابر با همان سرمایه است که در ورود 1 امتیازی وارد خواهید کرد و فقط مقداری باید هزینه فی شبکه یا هزینه انتقال به آن اضافه کنید.خوشبختانه ورود و مشارکت در  این قرارداد هوشمند سرمایه زیادی نیاز ندارد.

برای ورود و مشارکت در پروژه از لینک زیر استفاده نمایید

لینک ثبت نام :   https://bit.ly/doubleway-link

فیلم های آموزشی موجود در این مقاله را مشاهده بفرمایید. همچنین می توانید از کانال تلگرامی قرادادهای هوشمند ما به آدرس زیر نیز استفاده نمایید.

https://t.me/IR_SMARTCONTRACTS

اگر قبل از دریافت سرویس نیاز به پرسش خاصی است که در ویدیو ها ارائه شده نمی باشد به آیدی تلگرامی زیر پیام بدهید.

https://t.me/STMARTCONTRACT_SUPPORT

 

 مراحل ورود به قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی بصورت گام به گام به شرح زیر می باشد.

 

گام اول : تعیین استراتژی ورود به قرارداد هوشمند دابل وی

مشخص نمایید با چند امتیاز و جایگاه در نظر دارید که در قرارداد هوشمند وارد شوید ( عدد مناسب تر و مقرون بصرفه تر، ورود 3 امتیازی و یا 7 امتیازی می باشد )

گام دوم : ایجاد کیف پول ارز دیجیتال

در این مرحله لازم است که برای خود یک کیف پول ارز دیجیتال ایجاد بفرمایید برای ایجاد کیف پول ارز دیجیتال جهت ورود و مشارکت در قرارداد هوشمند دابل وی به دو روش می توانید اقدام بفرمایید. ایجاد کیف پول بر روی کامپیوتر و ایجاد کیف پول برروی موبایل ، جهت ایجاد کیف پول بر روی کامپیوتر باید از افزونه متامسک  MetaMask  استفاده کنید این افزونه برروی مرورگر کروم و یا مرورگر بریو نصب می شود . روش پیشنهادی استفاده از افزونه متامسک بر روی کامپیوتر است.

روش دوم ، استفاده از اپلیکیشن موبایلی تراست والت  Trust Wallet می باشد که می توانید آن را بر روی موبایل نصب نمایید.

متناسب با تعداد امتیازها ، باید برروی افزونه متامسک و یا تراست والت کیف پول ایجاد نمایید. اگر به آموزش نیاز دارید به ، ویدیوهای آموزشی که در ابتدا و  در بخش انتهایی این مقاله ارائه شده است مراجعه بفرمایید.

گام سوم : خرید اتریوم و واریز آن به کیف پول

اگر اتریوم به اندازه کافی دارید که چه بهتر ، اگر ندارید می توانید از صرافیهای ارز دیجیتال ایرانی به مقدار مورد نیاز ارز دیجیتال اتریوم خریداری نمایید و آن را آدرس کیف پول خود واریز نمایید . برای ورود یک امتیازی در شرایط عادی با در نظر گرفتن فی شبکه و هزینه ثبت نام حدود 0.9 اتریوم نیاز دارید و برای ورود 7 امتیازی به کمتر از  0.15 اتریوم نیاز خواهید داشت. ( ورود 7 امتیازی مقرون به صرفه تر است و با اضافه شدن 8 نفر به زیر مجموعه شما 0.64 اتریوم دریافت خواهید کرد )

اگر به آموزش نیاز دارید به ، ویدیوهای آموزش که در بخش انتهایی این مقاله ارائه شده است مراجعه بفرمایید.

گام چهارم : ثبت نام از طریق کیف پول

حالا که در کیف پول خود اتریوم دارید باید از طریق یک لینک ریفرال ثبت نام ، جهت ورود و ثبت نام در قرارداد هوشمند دابل وی اقدام نمایید. از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید.

 

لینک ثبت نام :   https://bit.ly/doubleway-link

 

گام چهارم : دریافت اتریوم با افزایش زیر مجموعه

پس از ثبت نام در پروفایل شما یک لینک ریفرال ثبت نام مخصوص شما وجود دارد. شما می توانید از آن لینک جهت ارائه به افرادی که دعوت به مشارکت در پروژه می کنید استفاده نمایید. بسته به آنکه چند امتیازی در پروژه مشارکت کرده اید به ازای ورود هر نفر 0.08 اتریوم به کیف پول اتریوم شما طبق مفاد قرارداد واریز می گردد.

گام پنجم : فعالیت در پروژه و یا خروج از پروژه

شما می توانید یا خود مستقیم فردی را به مجموعه خود اضافه نمایید ، و یا ممکن است افراد بالادست شما با مرور زمان اینکار را انجام دهند  یا در صورت ظرفیت خالی با پرداخت هزینه و با هماهنگی با آیدی تلگرامی زیر در خواست افزایش عضو زیر مجموعه را بدهید.  در صورت موجود بودن ظرفیت خالی ، درخواست شما در صف انتظار قرار می گیرد. و افراد به زیر مجموعه شما طی مدت زمان اعلام شده اضافه خواهند شد . ( این سرویس و سایر تخفیفات و پیشنهادات فقط به افرادی  تعلق می گیرد که از طریق لینک اعلام شده ما ثبت نام نمایند ) و  در پایان شما می توانید اتریوم واریز شده را برداشت و یا با افزایش لول و توسعه زیرمجموعه ، تلاش نمایید که اتریوم بیشتری دریافت نمایید.

 

  آیدی تلگرامی :   https://t.me/STMARTCONTRACT_SUPPORT

 

آموزشهای تکمیلی

سایر آموزشهای مورد نیاز در ادامه بصورت فیلم های توضیحی آموزشی ارائه می گردد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می توانید از طریق جستجو در اینترنت بدست آورید.

 

آموزش متامسک جهت پروژه قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم – قسمت پنجم

 

آموزش نصب تراست والت جهت قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم – قسمت ششم

 

آموزش تراست والت جهت قرارداد هوشمند دابل وی اتریوم – قسمت هفتم

 

آموزش لول آپ کردن در قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی – قسمت هشتم

 

بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

اگر جاده ای پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. “فرانک کلارک”

75 / 100

این پست دارای 2 دیدگاه است

دیدگاهتان را بنویسید