راهنمای استفاده از سیگنالهای ارز دیجیتال در کانال تلگرام سیگنالی تریدینگ

سیگنالی تریدینگ ، برترین ارائه دهنده سیگنالهای ارز دیجیتال شامل سیگنال بیت کوین | سیگنال اتریوم | سیگنال آلت کوینها | سیگنال بایننس | سیگنال کوکوین | سیگنال بیترکس | سیگنال پولونیکس | در حرفه ای ترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

فقط همین مقدار زمان برای شروع آینده دارید . از هم اکنون آینده را بسازید.

سیگنالی تریدینگ به عنوان برترین ارائه دهنده سیگنالهای ارز دیجیتال و بیت کوین در صرافی های معتبر مانند صرافی بایننس ، بیترکس ، کوکوین و پولونیکس ، جهت استفاده هر چه بهتر کاربران خود از سیگنالهای ارائه شده در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال برای سرویس های طلایی ، نقره ای و رایگان ، مطالعه راهنمای زیر را به همه کاربران و مشتریان خود توصیه می نماید . امید است با مطالعه راهنمای زیر ، استفاده بهتر و بیشتری از سیگنالهای ارائه شده توسط سیگنالی تریدینگ در کلیه کانالهای ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال ببرید.

 

مقدمه سرمایه گذاری در صنعت ارز دیجیتال و تریدینگ

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و یا به عبارت صحیح تر ارزهای رمزنگاری شده ، در عین حال که می تواند بسیار پر سود باشد بدون ریسک نیز نخواهد بود. و همانطور که ممکن است ظرف چند روز سرمایه شما چند برابر شود ممکن است ظرف همین مدت سرمایه شما به نصف نیز تقلیل یابد.

سود احتمالی شما رابطه مستقیمی با میزان ریسکی احتمالی ای که می پذیرید دارد. تریدینگ ارز دیجیتال و مبادله روزانه ارز دیجیتال در صرافی ها و اکسچنج های بین المللی حوزه ارزهای دیجیتال با همان کریپتو کارنسی ها ، نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد . و مانند هر کار و حرفه دیگری نیاز به تجربه ، تخصص و همچنین  همیاری و همفکری دارد.

شما یا یک متخصص در حوزه تریدینگ ارز دیجیتال هستید و یا یک مبتدی که در آغاز راه می باشید ، در هر دو صورت نیاز دارید که بازار قیمت خرید و فروش کریپتو کارنسی ها یا همان ارزهای دیجیتال را در صرافی های مختلف از جمله اکسچنج هایی همچون صرافی بایننس ، کوکوین ، پولونیکس و بیترکس را مانیتور و همچنین قیمت ها را تحلیل نمایید . قطعا” مانیتور کردن کل بازار از جمله مارکت بیت کوین و یا آلت کوین ها یی چون کوین اتریوم ، بایننس و حتی استیبل کوین ها و همچنین تحلیل قیمت فاندامنتال و تحلیل تکنیال قیمت ها برای یک فرد میسر و مقدور نیست .

بدون ابزار مناسب و یا کمک سایر متخصصین این حوزه ، می تواند یا فرصت های مناسب سرمایه گذاری بر روی یک کوین یا مارکت را از شما بگیرد و یا احتمال سرمایه گذاری پرریسک تر را بدلیل عدم بهره گیری از نظرات سایر متخصصین حوزه ارزهای دیجیتال افزایش دهد.

همچنین شاید بسیاری از افراد ، در شرایط کنونی به تریدینگ و یا سرمایه گذاری در این بخش با توجه به فواید روز افزون و رو به گسترش صنعت کریپتو ، نه به عنوان یک کار تمام وقت بلکه  به عنوان یک کار نیمه وقت و یا پاره وقت حساب می کنند که می توانند در کنار شغل و حرفه اصلی خود ، بخشی از سرمایه خود را در صنعتی سرمایه گذاری کنند که طی چند سال آینده به احتمال زیاد ، همان آینده ای خواهد داشت که صنایع ای چون برق ، نفت ، خودرو ، هواپیما ، کامپیوتر و اینترنت در سالهای ابتدایی خود داشتند .

بزرگی می گفت ” که اگر می خواهید در پیری مجبور به کار کردن نباشید ، کاری کنید که وقتی در خواب هستید پول بدست آورید . ” 

بنابراین سرمایه گذاری در صنعت کریپتو و همچنین تریدینگ ارز دیجیتال یکی از امروزی ترین کارهایی است که می تواند آینده ای درخشان برای شما و سایر سرمایه گذاران این حوزه داشته باشد . اگر شما حدود 5 سال پیش چند میلیون در این بخش سرمایه گذاری کرده  بودید ، الان می توانستید چند میلیارد برداشت داشته باشید . با این حال هنوز فرصت باقیست و این صنعت هنوز سالهای ابتدایی خود را می گذراند ، پس فرصتها را از دست ندهید.

چرا سرویسهای سیگنالی تریدینگ را انتخاب کنم ؟

سیگنالی تریدینگ استارت آپی نو و مجموعه ای جوان از متخصصین صنعت کریپتو و تریدینگ ارزهای رمز نگاری می باشد که به صورت دائمی کل بازار ارزهای دیجیتال را در صرافی های بزرگ و معتبر بین المللی از طریق منابع مختلف ، از جمله اخبارها و ابزارهای فنی این حوزه ،  تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال می نماید و سیگنالهای ارز دیجیتال را پس از گذشتن از چندین فیلتر و تعیین ریسک سیگنال و افزودن ویژگیهایی چون ترید با یک کلیک از طریق عضویت افراد در کانالهای تلگرامی خود ، ارائه می دهد.

شما چه یک حرفه ای باشید و یا یک مبتدی باشید با استفاده از سرویسهای متنوع ما می توانید سیگنالهایی با ریسک کمتر و سود احتمالی بیشتر را دریافت نمایید. البته عنایت داشته باشید که ما ریسک را صفر نخواهیم کرد . ما هیچ زمان سیگنالی بدون ریسک ارائه نمی دهیم. قبول ریسک از خصوصیتهای جدایی ناپذیر یک بازار پر سود خواهد بود.  شما با ما می توانید بازار و صرافی های بیشتری را مانیتور کنید.  همچنین از طریق سیگنالهای ارز دیجیتال طبقه بندی شده ای که دریافت می نمایید پس از مدتی ، شما می توانید با مدیریت ترس و طمع ، یک استراتژی خوب برای مبادله ارزهای دیجیتال و افزایش سرمایه ارزها و کوین های خود داشته باشید.

در تریدینگ زمان مهم است ،  با استفاده از کانال سیگنال تلگرامی ما شما می توانید با یک کلیک و بصورت سریع و راحت به صرافی مورد نظر که سیگنال برای آن ارائه شده متصل گردید و دیگر نیاز به صرف زمان و انرژی جهت وارد کردن آدرس صرافی و یا جستجوی مارکت مورد نظر نخواهید داشت. ما همه چیز را برای مشتریان خود آسان کرده ایم.

آشنایی با بخش های مختلف کانال سیگنالهای ارز دیجیتال سیگنالی تریدینگ

 

کاربر گرامی ، وقتی که شما عضو کانال تلگرامی سرویس طلایی و یا سرویس نقره ای سیگنالی تریدینگ می شوید . سیگنالهای ارز دیجیتال را به شکل روبرو و یا مشابه آنچه که در تصویر روبرو مشاهده می کنید ، دریافت خواهید کرد . جهت آشنایی شما با بخش های مختلف سیگنالهای ارز دیجیتال ارائه شده در کانال تلگرام ، در زیر توضیحات هر عنوان و بخش خدمتتان ارائه می گردد. 

Market :

مارکت ،  مشخص کننده جفت ارزی می باشد که سیگنال برای آن اعلام شده است . در تصویر روبرو سیگنال ارز دیجیتال اعلام شده مربوط به جفت ارز اتریوم به انجین کوین می باشد ما اصطلاحا” این سیگنال را سیگنال اتریوم می نامیم . زیرا هدف از این سیگنال آن است که با فروش اتریوم ، مقداری انجین کوین خریداری شود تا در آینده و پس از افزایش قیمت انجین کوین ، با فروش انجین کوین و تبدیل آن به اتریوم ، میزان سرمایه خود به اتریوم را در این خرید و فروش افزایش دهیم .

 به همین دلیل به این سیگنال ، سیگنال اتریوم می گوییم که نتیجه نهایی خرید و فروش جفت ارز دیجیتال افزایش میزان موجودی اتریوم می باشد. همین مبنا در مورد سیگنال بیت کوین و یا سیگنال  استیبل کوین ها صادق است.

Exchange :

اکسچنج یا صرافی ، مشخص می کند که سیگنال ارز دیجیتال ارائه شده مربوط به کدامیک از صرافی های تحت پوشش می باشد . در مثال روبرو سیگنال ، مربوط به صرافی بایننس می باشد ، به همین دلیل اصطلاحا” ما به آن سیگنال صرافی بایننس و یا به اختصار سیگنال بایننس نیز می گوییم. 

به غیر از سیگنال بایننس ، سیگنال سایر صرافی های تحت پوشش ، در حال حاضر عبارتند از سیگنال کوکوین ، سیگنال بیترکس و سیگنال پولونیکس . سرویس های طلایی شامل سیگنال تمام صرافی های ارز دیجیتال با حداقل دو صرافی می باشد. و سرویس های نقره ای فقط سیگنال صرافی بایننس و مارکت و سیگنال بیت کوین و تا حدی هم سیگنال اتریوم را پوشش می دهند. با سیگنالی تریدینگ انتخاب با شماست. 

Signal Type : 

سیگنال تایپ می تواند از نوع خرید و یا فروش باشد . عمده سیگنالهای ارز دیجیتال  ارائه شده از نوع خرید می باشند . بدین معنی که هدف آنست که با فروش ارز پایه مانند بیت کوین یا اتریوم و یا استیبل کوین ها یک ارز دیجیتال ثانویه خریداری شود . تا در تارگت هایی که در سیگنالهای ارز دیجیتال مشخص شده  است. این ارز ثانویه مجدادا” تبدیل به ارز پایه یا همان بیت کوین یا اتریوم و در مواردی استیبل کوین ها شود.

در مواردی هم ممکن است ما سیگنال فروش ارز دیجیتال ارائه کنیم . این ممکن است به آن دلیل باشد که با توجه به تحلیل تکنیکال و یا فاندامنتال و یا خارج شدن یک ارز از لیست یک یا چند صرافی ، امکان سقوط قیمت آن ، زیاد می باشد . هدف از این سیگنال ارائه اطلاعات به شما جهت تصمیم گیری و جلوگیری از ضرر می باشد. 

Risk Level :

سیگنالی تریدینگ ، دارای سیستم مدیریت ریسک می باشد . که در آن ریسک احتمالی هر سیگنال ارز دیجیتال با عددی بین 1 تا 5 مشخص شده است . عدد 5 بیشترین ریسک را مشخص می کند و عدد 1 کمترین ریسک را به شما اعلام می کند . ریسک سطح 5 سیگنال ، مشخص می کند که احتمال آنکه سیگنال به اهداف مشخص برسد وجود دارد در عین حال احتمال سقوط قیمت نیز زیاد می باشد یا اینکه سیگنال ممکن است در طولانی مدت به اهداف خود برسد محتمل می باشد .

BINANCE SIGNALS
BINANCE BITCOIN SIGNALS

توصیه ما این است که سیگنالهای ارز دیجیتال پر ریسک را همراه با استاپ لاس استفاده کنید . مگر آنکه استراتژی شخصی بهتری داشته باشید . توجه داشته باشید که همه سیگنالهای اعلام شده ، با توجه به شرایط فعلی و گذشته سیگنال و اخبار و تحلیل های موجود امید به رسیدن به اهداف تعیین شده را دارند ، ولی هر چه ریسک سیگنال بالاتر باشد ، ممکن است این امر سخت تر و یا طولانی تر باشد.

سیگنال با ریسک سطح 3  ، یک سیگنال ارز دیجیتال نرمال می باشد . که امید است با توجه به شرایط سیگنال ، ظرف یک دوره میان مدت به یک ، یا چند عدد از تارگت های اعلام شده برسد. سیگنال با ریسک سطح 1 ، سیگنالی می باشد که احتمال رسید به یک یا چندین عدد از اهداف تعیین شده در کوتاه مدت و یا میان مدت با توجه به شرایط فنی سیگنال و اخبار و تحلیل های موجود در شرایط عادی بازار رمز ارزها ، بسیار بالاست.

توجه داشته باشید ، ارائه سطح ریسک سیگنال به این معنا نیست که حتما” یک سیگنال سطح یک به هدف یا اهداف تعیین شده می رسد و یا یک سیگنال ارز دیجیتال با ریسک سطح 5 به هدف و یا اهداف تعیین شده نمی رسد. بلکه در مواردی ممکن است شرایط کاملا متغیر و یا حتی برعکس باشد. مانند هر بازار دیگری در هر لحظه ، عوامل داخلی و خارجی ، می تواند بر بازار موٍثر باشند و بازار ارز های دیجیتال و رمز ارزها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. سیستم مدیریت ریسک سیگنال ارز دیجیتال ، نظر مشورتی و فنی سیگنالی تریدینگ به مشتریان سرویس های طلایی و نقره ای می باشد. و این سیستم در کانال رایگان سیگنالی تریدینگ در حال حاضر غیر فعال می باشد.

Buy Zone :

محدوده خرید، مشخص می کند که بهترین رنج قیمت برای خرید یا تبدیل ارز دیجیتال پایه مانند بیت کوین و یا اتریوم در چه محدوده و رنج قیمتی مناسب می باشد . از نظر ما بهتر است که در این محدوده خرید نمایید . البته بسته به استراتژی خود و شرایط بازار ممکن است که تصمیم بگیرید در شرایطی که قیمت کمی بالاتر و یا پایین تر از این محدوده نیز باشد خرید نمایید . که این بستگی به استراتژی شما دارد و به هر حال خرید در خارج از محدوده تعیین شده ، می تواند مقداری ریسک سیگنالهای ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در آن سیگنال را به میزان متناسب با انحراف از محدوده خرید افزایش دهد.

Stop Loss :

بعداز انجام یک خرید ، قیمت ممکن است تا رسیدن به اهداف تعیین شده دارای نوسانات زیادی باشد. در عین حال ، این احتمال وجود دارد که ارز دیجیتال خریداری شده ، برخلاف پیش بینی های صورت گرفته ، سقوط قیمت قابل ملاحظه ای داشته باشد . در اینصورت یا لازم است  از فروش ارزی که قیمت آن کاهش یافته است خودداری نمایید ، زیرا خیلی وقتها این کاهش قیمت ممکن است به صورت لحظه ای باشد و در میان مدت  قیمت به شرایط و اهداف تعیین شده برگردد و یا ممکن است که در پی این کاهش قیمت ، یک سقوط قیمت طولانی مدت وجود داشته باشد . که استفاده از استاپ لاس و خروج با ضرر در بسیاری از مواقع می تواند کمک بسیار خوبی جهت خروج با ضرر کمتر باشد.

توصیه ما این است در سیگنالهایی با ریسک بالا حتی المقدور از استاپ لاس استفاده کنید . و اگر سرمایه کمی دارید و تعداد سیگنالهایی که می توانید بر روی آن سرمایه گذاری کنید کم می باشد از استاپ لاس استفاده کنید . این خروج از سیگنال با ضرر ، به شما امکان را می دهد که سرمایه شما برای تریدهای آینده آزاد گردد . تا بتوانید ضرر این ترید را با آزاد شدن سرمایه در ترید های بعدی جبران و حتی تبدیل به سود نمایید. به طور کلی استفاده از استاپ لاس بستگی به استراتژی شما دارد ولی ما نه در همه موارد ( مانند بیشتر سیگنالهای ارز دیجیتال با ریسک سطح یک ) ولی در اکثر مواقع توصیه می کنیم.

Target :

سیگنالی تریدینگ ، برای هر یک از سیگنالهای ارز دیجیتال که در کانال تلگرام ارائه می دهد. معمولا” بین حداقل 3 و حداکثر 5 هدف قیمتی ارائه می کند. ما سیگنالی را سیگنال سبز می دانیم که به اولین هدف قیمتی تعیین شده در کانال سیگنال ارز دیجیتال برسد . سیگنالی را خوب و ایده آل می دانیم که بتواند به اهداف قیمتی دوم و سوم برسد . و سیگنالی را بسیار عالی می دانیم که بتواند به اهداف قیمتی چهارم و بالاتر برسد. شما هرچه تارگت یا هدف بالاتری را برای خروج انتخاب کنید به همان میزان که سود شما بیشتر می شود ریسک سیگنال را نیز افزایش می دهید . شما می بایست به تجربه با یک استراتژی تریدینگ مناسب ، ترس و طمع خود را مدیریت نمایید.

ID :

سیگنالی تریدینگ ، برای هر یک از سیگنالهای ارز دیجیتال در کانال تلگرامی خود یک ID  یا شماره در نظر گرفته است. 6 رقم اول این آیدی تاریخ شمسی ای را که سیگنال ارز دیجیتال ارائه شده است را مشخص می کند و دو رقم بعدی ، کد های مدیریتی تیم سیگنالی تریدینگ می باشد . که برای کاربران کاربردی ندارد. بنابر این همه کاربران می توانند از طریق 6 رقم اول این کد تاریخ شمسی اعلام سیگنال را بدست آورند .

کاربرد دوم این کد ، جهت رجوع مجدد به سیگنال در روزهای آینده می باشد. که کاربران می توانند کد سیگنالهایی را که بر روی آن سرمایه گذاری نموده اند را یادداشت نمایند و درآینده با جستجوی آن کد در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال ، به سرعت و به راحتی به سیگنال مربوطه مراجعه نمایند و در صورت لزوم از طریق دکمه ترید با یک کلیک به راحتی و با سرعت ، صفحه جفت ارز سیگنال در صرافی مربوطه را مشاهده و وضعیت سیگنال را بررسی نمایند. 

DATE :

تاریخ میلادی اعلام سیگنال ارز دیجیتال را از این بخش  می توانید ملاحظه نمایید . از سمت راست دو عدد اول مشخص کننده روز ، دو عدد دوم مشخص کننده ماه میلادی و چهار عدد بعدی مشخص کننده سال میلادی  اعلام سیگنال ارز دیجیتال در کانال تلگرام سیگنالی تریدینگ می باشد.

ONE CLICK TRADING :

زمان مهم است. در تریدینگ مهمتر، ترید با یک کلیک به شما این امکان را می دهد که به سرعت و سهولت به صرافی ارز دیجیتال متصل گردید. در سرویسهای نقره ای که سیگنالهای ارز دیجیتال فقط برای صرافی بایننس ارائه می گردند. دو دکمه ترید با یک کلیک وجود دارد . یکی برای کاربران موبایل و دیگری برای کاربرانی که از طریق کامپیوتر از تلگرام استفاده می کنند و سیگنالهای ارز دیجیتال را از این طریق دریافت می کنند. دلیل این امر به دلیل خصوصیت های فنی موجود در وبسابت بایننس می باشد.

در سرویهای طلایی ، نیز که سیگنال برای هر چهار صرافی بایننس ، بیترکس ، پولونیکس  و کوکوین ارائه میگردد شرایط تقریبا” مشابه وجود دارد البته به دلایل فنی موجود در هریک از صرافی های یاد شده تفاوتهایی نیز مشاهده می گردد و وجود دارند.

در هر حال با  استفاده از ویژگی ترید با یک کلیک در درجه اول می توانید سریعتر و راحت تر به صرافی مورد نظر شوید و در درجه دوم سریعتر به مارکت هدف که سیگنال آن ارائه شده است. متصل گردید و شرایط سیگنال و نمودارهای فنی را مشاهده کنید. فراموش نکنید که برای انجام ترید برای بار اول نیاز به لاگین به صرافی دارید.

ONE CLICK VIEW :

این ویژگی شباهت زیادی به ترید با یک کلیک دارد . با این تفاوت که شما را به جای انتقال به صفحه جفت ارز مورد نظر در صرافی ارز دیجیتال مانند بایننس به صفحه جفت ارز مورد نظر در سایت تریدینگ ویو منتقل می کند . در نتیجه شما را از تایپ آدرس سایت تریدینگ ویو و همچنین جستجوی جفت ارز هدف در این سایت بی نیاز می نماید.

کاربر گرامی ، جهت استفاده از کانال سیگنالهای ارز دیجیتال و سرویسهای سیگنالی تریدینگ لازم است در هنگام ثبت نام و در سایر بخش ها ، چه در سایت سیگنالی تریدینگ و یا ربات تلگرامی ، اطلاعات دقیق و صحیح خود را وارد نمایید . در هر بخش در صورت نیاز می توانید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

در پایان عنایت داشته باشید که هر خرید مخصوص یک آیدی تلگرام می باشد. اگر خرید خود را از طریق ربات تلگرامی سیگنالی تریدینگ انجام می دهید. آیدی معتبر برای ما ، همان آیدی است که از طریق آن وارد ربات تلگرامی سیگنالی تریدینگ شده اید و اگر از طریق سایت ، خرید را  انجام می دهید  ، آیدی معتبر همان است که هنگام ثبت نام وارد کرده اید. 

کاربر گرامی ، توجه داشته باشید که هر گونه خرید از سایت و یا استفاده از سرویسها و محصولات سیگنالی تریدینگ به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات خرید از ما و راهنمای سرویس های سیگنالی تریدینگ می باشد. از حسن توجه شما سپاسگزاریم. بخش پرسش و پاسخ که نسخه بروز آن را می توانید از طریق پشتیبان آنلاین تلگرامی دریافت نمایید ، بخش لاینفک راهنمای استفاده از سرویس و بخش قوانین و مقررات خرید می باشد. خرید از ما بمعنای قبول شرایط و مقررات ما می باشد و شما با اختیار و مسئولیت خود از کلیه خدمات ما استفاده می نمایید . ما مسئول بالا رفتن و پایین آمدن هیچ ارز دیجیتال و موفقیت و یا عدم موفقیت هیچ سیگنالی نمی باشیم. ما هیچ سودی را تضمین نمی کنیم . در سود و زیان احتمالی هیچ کس شریک و مسئول نیستیم.

سیگنالی تریدینگ

برترین ارائه دهنده سیگنالهای ارز دیجیتال در صرافی بایننس ، بیترکس ،کوکوین و پولونیکس

 

I’d rather regret the things I’ve done than regret the things I haven’t done

من ترجیح می‌دهم بخاطر چیزهایی که انجام می‌دهم پشیمان باشم تا از چیزی که انجام نداده‌ام پشیمان باشم

دانلود تلگرام

اگر از کامپیوتر استفاده می کنید. شما می توانید نسخه نصبی تلگرام دسکتاپ را جهت استفاده از کانال سیگنال های ارز دیجیتال ما جهت راحتی هر چه بیشتر استفاده نمایید. همچنین می توانید نسخه پرتابل نرم افزار تلگرام را نصب نمایید که به شما امکان می دهد چندین اکانت تلگرامی بر روی یک کامپیوتر داشته باشید.

ربات تلگرامی سیگنالی تریدینگ

تیم فنی سیگنالی تریدینگ علاوه بر سایت ، امکان خرید سرویسهای خود را از طریق ربات تلگرامی خود فراهم آورده است. شما نیز همانند سایت در صورت لزوم می توانید خرید خود را از طریق ربات تلگرامی سیگنالی تریدینگ انجام دهید. هر دو روش بسیار آسان و راحت می باشد. در صورت نیاز می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

کانال رایگان سیگنال ارز دیجیتال

سیگنالی تریدینگ ، یک کانال رایگان ولی بسیار محدود نیز دارد. هدف از این کانال سیگنال رایگان ، ارائه سیگنال تریدینگ نیست. بلکه فقط برای آشنایی کاربران با اینترفیس کانال و سیگنالهای ارز دیجیتال ارائه شده می باشد. فراموش نکنید که هیچ چیز با ارزشی رایگان نیست. پس رایگان فرصتها را از دست ندهید.

22 / 100